Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/
EymiAyame

ts3 CHCEMY ŚWIĄTECZNE KARAOKE

Karaoke w świątecznym Klimacie   

16 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy chcielibyście Karaoke?? Wspólne śpiewanie kolęd i nie tylko :)

• Tak,to świetny pomysł
      13
    • Nie,to kiepski pomysł
      3

Polecane posty

Przed chwilą, Erest12 napisał:

No problemo mój królu

I Władco zapomniałeś dodać wiec jaka kolęda??? poddaj tytuł

• Like 1

2 minuty temu, mirorek21 napisał:

Proponuje cicha noc :D

Oto i jest tekst wykuwaj na jutro

Silent night, holy night,
All is calm, all is bright
Round yon virgin mother and child.
Holy infant, so tender and mild,
Sleep in heavenly peace,
Sleep in heavenly peace.

Shepherds quake at the sight;
Glories stream from heaven afar,
Heavenly hosts sing Alleluia!
Christ the Savior is born,
Christ the Savior is born!

Son of God, love's pure light;
Radiant beams from thy holy face
With the dawn of redeeming grace,
Jesus, Lord, at thy birth,
Jesus, Lord, at thy birth.

Edytowano przez rafal10333
  • Like 1

Przed chwilą, mirorek21 napisał:

Ty też ale se jajka obetnij żebyś sopranem zaśpiewał

Drugich szkoda tobie obcieli w tamtym roku wiec ty bedziesz prowadził w spiewaniu ;)

• Like 1

Taylor Swift- Last Christmas (Lyrics) podkaład :D

czego kurwa nic nie piszecie :D

Ania Szarmach-Coraz bliżej święta albo to

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez EymiAyame
      Witam  
      Zwracam się z prośbą o karaoke. Piszę ponieważ kolejny raz jestem spamowana czy będzie karaoke choć nie do mnie powinno być zadane te pytanie  
      Myślę,że po takiej przerwie można zrobić karaoke, że nie będzie ono klęską  
      Oczywiście aby panował porządek podczas karaoke prosiłabym aby nie wyśmiewano tych odważnych,którzy śpiewają i nie spamujemy niepotrzebnymi tekstami tak jak i piosenki nie mogą być wulgarne.  
      i takie toxic osoby po prostu usunąć z kanału  

• Przez Anka
      Nick: Anka <3
      UniqueID: Ear+3PKalo3uH05uISD25TYmYQU=
      Pierwsza Wizyta: W tamtym roku
      Data urodzenia: 06.02.2000
      Wiedza o TS3 od strony Usera : [1-10]: 9v
      Wiedza o TS3 od strony Admina :  [1-10]: 8
      Kariera na TS3: Byłam adminką na swoim TS3
      Dlaczego ten TS?: Są fajni admini i osoby
      Rozmiar buta: 37
      Kilka słów o sobie: Jestem Ania. Jako hobby mam jazdę konną , klasa N. Lubię uprawiać sporty i dobrze się bawić. Nie pije, nie pale i tp, nie kręci mnie to. Dużo gram na komputerze i rozmawiam na ts.
      Czas na TS: głównie to popołudniu mniej więcej od 16-20 w weekendy dłużej.
      Co zmieniłbyś na Serwerze: Nic bo jest doskonały
      Co chciałbyś robić:  Pomagać nowym się odnaleźć, tworzyć kanały osobom które tego potrzebują, odpowiadać na wszelkie pytania początkujących i wiele więcej rzeczy z tym związanych   
    • Przez hansuxD
      Nick   HansuxD UniqueID: HansuxD Pierwsza Wizyta: 12.2016 Data urodzenia: 02.12.1991 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 9 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 4 ale zawsze się nauczę Kariera na TS3: Admina kanału ,właściciel kanału,moderator kanału u was oraz na prywatnym ts ip tylko pw wygrany w cs przez znajomego więc tam miałem admina  Dlaczego ten TS?  Ponieważ gram tu już z rok i zawsze tu siedze na ten moment jestem helperem oraz jest to jeden z najbardziej stabilnych ts jaki znam i nie planuje go zmieniać Rozmiar buta: 44 Kilka słów o sobie: Cześć mam na imie Mateusz uwielbiam w wolnym czasie grać w różne gry oraz kino jakiś sport i oczywiście imprezy .Ps Niieee Lubię Braku kultury i wirtualnych kozaków Czas na TS: 6-12h dziennie:D Co zmieniłbyś na Serwerze: Zmienił bym youtuberów oraz zmniejszył ilości kanałów  Co chciałbyś robić: Pomagać jak tylko mogę a co dokładnie nie wiem na pewno pomagać jak tylko będę mogła
    • Przez duszek
      Nick: dusz3k UniqueID: 63d1ZT+1A2qe29UR/Da2REhojC4= Pierwsza Wizyta: W 2016 ROKU ALE DKOŁADNIE NIE PAMIĘTAM.(DAWNO TEMU) Data urodzenia: 22.10.2000 Wiedza o TS3 od strony Usera : 9 Wiedza o TS3 od strony Admina :MOCNE 8 Kariera na TS3: Nie pełniłem takej funkcji ale wiem na czym polega. Dlaczego ten TS?: Poniewaz lubie pomagać ludziom i chce to robić.Ponieważ ten ts jest otwarty na pomaganie. Rozmiar buta: 44 Kilka słów o sobie:Mam na imię Łukasz i pochodzę ze wsi dokładnie z okolic Toruina.Moją pasjom jest motoryzacja,i uczę się w tym kerunku.Też interesuję się piłką nożna i oglądam każdy mecz reprezentacji POLSKI.Jestem miły,przyjazny,lubię rozmawiać i czasami się denerwuje(Przewaznie jak każdy). Czas na TS:w tygodniu 4-5h,w weekend 5-7(zależności jak czas pozwoli) Co zmieniłbyś na Serwerze: Nic bym nie zmienił ponieważ wdług mnie jest wszytko dobrze. Co chciałbyś robić:Dalej pomagać.I nie nadużywać swojej posady Zapominałem dodać Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera
    • Przez Fred
      Nick: Fred UniqueID: gzCIpoC+FdhSIj3sri1uqrXu+0o= Pierwsza Wizyta: około miesiąc temu Data urodzenia: 21.01.1999 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 9 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 8 Kariera na TS3: Byłem adminem na paru serwerach głównie o tematyce Metina ale też na paru 4fun, helperem byłem na wielu serwerach też i zawsze udało mi się awansować coraz wyżej w karierze, na koniec miałem też swój serwer na którym siedziało około 20-25 osób a dotyczył on serwera cs 1.6 który też wspólnie prowadziłem  Dlaczego ten TS?: Gram tutaj z ekipa w Hurtworlda i podoba mi się ten ts3 i chciałbym pomóc i udzielić się w jego dalszym rozwoju i udzielać pomocy każdemu kto jej potrzebuje. Dlaczego? bo lubię pomagać i zajmować się tym , a na tym serwerze chciałbym kontynuować swoją pasje gdyż siedzę tutaj całymi dniami i znam sporo osób Rozmiar buta: 43 Kilka słów o sobie: jestem Tomek i mam 18 lat, Chodzę do technikum żywienia i jakoś lubię swój zawód. Jako hobby mam piłkę nożną i gram w klubie ludowym w A klasie. Na co dzień gram z ekipą w Hurtwolda, lola i cs. poza moimi zainteresowaniami zawodowymi dużą przyjemność daje mi informatyka którą ciągle doskonale sam w domu np: składając komputery na zamówienie znajomym i tak przez znajomych do innych się rozprzestrzenia. Nie pije, nie pale, jestem bardziej typem sportowca gdyż sporo ćwiczę, biegam, i dzięki szkole umiem sobie dietę ustalić  . W przyszłości mógłbym  być trenerem i dietetykiem najlepiej zagranicą a najlepiej w Holandii z wiadomych przyczyn  . Na koniec powiem że łatwo idzie się ze mną dogadać bo często idę na kompromis i dążę do szybkiego rozwiązania problemu, zwykle jestem miły i chętny do pomocy chyba że ktoś naprawdę wyprowadzi mnie z równowagi a gdy trzeba potrafię poważnie podejść do niektórych rzeczy.  Czas na TS: głównie to popołudniu mniej więcej od 16-17 do 23-00 a w weekendy różnie  Co zmieniłbyś na Serwerze: na razie wszystko wydaje się w porządku a potrzeby i pomysły na zmiany wyjdą z czasem Co chciałbyś robić: Pomagać nowym się odnaleźć, tworzyć kanały osobom które tego potrzebują, odpowiadać na wszelkie pytania początkujących i wiele więcej rzeczy z tym związanych  
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK