Jump to content
 • 2
EzBanWidzowie

s1 Burza/deszcz i ammo do pompy

Question

Proponuje podnieść drop ammo do pompy, jest z tym spory problem gdy się dużo strzela. Najczęściej respi się po 10-9 i dosyć rzadko. Oprócz tego przypominam o problemie z burza/deszczem i proszę o zrobienie czegokolwiek w tym kierunku.

 • Like 3
 • Do not like it 1

Share this post


Link to post

6 answers to this question

Recommended Posts

 • 1

cytuje administracje ,,Ale ta Gra jest realna  i nie  trzeba nic zmieniać "

Nwm jak gra komputerowa może być realna że nie można wywalić deszczu i burzy no po co to komu 

Pozdro Komunity 

+repik sie należy 

 • Like 1

Share this post


Link to post
 • 0

zgadzam się i popieram  zwłaszcza z burzami na samym red ledwo co się skończyła i dosłownie 30sek następna i tak już 3 burze pod rząd. Na zimie jesieni to samo . Te całe burze powinny być zmniejszone. 

 

 • Like 2

Share this post


Link to post
 • 0

Witam, również jestem za tym aby burze były zmniejszone, eymis i tak ładnie dała czas 30 sekund na zimie opady deszczu lub burzy występują co 10/15 sekund ( sprawdzaliśmy przerwę ). Ammo do pompy respi się ok jak dla mnie. Trzeba po prostu mieć farta. Raz trafiałem od razu, raz niestety długo musiałem czekać aby trafić na skrzyneczkę z ammo.

 • Like 2

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • By Monte69
   Apeluje o zrobienie jakiejs nagrody np rangi za top3 kili albo chociaz za pierwsze miejsce nagroda nawet na 1 wipe czy cos takiego bo jest ta topka a tak naprawde ludzie nie maja celu zeby ja wbijac a jakby byla jakas nagroda to lepiej albo zrobic jakas osobna range np top1 top2 top3 albo samo top1 
  • By Grapa
   Nick na forum:  Grapa Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  Grapa SteamID: 76561198154764348 Klan/Ekipa w jakiej grasz:  STC Imię:  Przemek Wiek:  23 Mikrofon:  Posiadany Mutacja:  Posiadana Znajomość regulaminu:  10/10 Znajomość gry:  10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  Praktycznie cały swój czas wolny, w dni robocze 4h+, weekendy 12h+ Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  Oczywiście, że tak. Posiadam bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o wyżej wymienioną funkcje, bowiem pełniłem role [email protected] na dosyć dużej serwerowni minecraft, bywałem adminem na serwerach cs 1.6,  możecie być pewni, że będę godnie i z honorem opiekował się Waszym serwerem. Coś o sobie: Cześć, na wstępie chciałbym dodać, że chciałem napisać podanie już wcześniej, ale postanowiłem poprawić swoją aktywność na serwerze, no więc... Mam na imię Przemek i mam 23 lata! Jestem zwykłym gościem, który lubi swój czas wolny spędzać przy komputerze. Na co dzień raczej bezkonfliktowy i miły gość, dający się polubić, a przede wszystkim jestem ludzki. Aplikując na tę stanowisko, muszę dodać, że nie jestem administratorem który kiedykolwiek kogoś faworyzował, nawet na wysokich stanowiskach.  Dlaczego Ty: Dlaczego ja? Myślę, że jestem idealnym kandydatem na te stanowisko ponieważ, jak już wcześniej wspominałem, posiadam ogrom doświadczenia, potrafię sprawnie i bezstronnie rozwiązywać konflikty graczy, nie nadaje kar za nieszkodliwe zachowania, oraz nigdy nie wykorzystuje uprawnień w celu ułatwienia sobie rozgrywki. Znam tę grę jak własną kieszeń i niejedno krotnie pomagałem nowym graczom w wszelakich problemach dotyczących rozgrywki. 
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...