Jump to content
  • 0

Brak nudy na s1.hw69.pl


PaChO

Question

Witam, chciałbym się zapytać czy jest możliwość awansowania na range(z możliwością respienia c4/deto/kolorki/burek/tłuszcz). Oczywiście nie do użytku własnego,lecz zauważyłem ze ludność na serwerze s1 znacznie maleje z Wipe na Wipe. Chciałbym temu zapobiec np. w ten sposób (przechodzę do sedna sprawy).Chciałbym robić eventy na serwerze,które z resztą już robię od jakiegoś czasu jako gracz. Rozdaje ok 15 cek 17 deto kolorki tłuszcz auta. Aby jakkolwiek zachęcić osoby do grania na tym serwerze.

Jak nie było by możliwości nadania rangi z możliwością respienia mógłbym nawet dostać Evip/Vip (Evip się mi już kończy a Svipa już mam) i rozdawałbym całe Stuffy /ceki/bronie.

Aby nawet jak wygrają prości użytkownicy tego servera (normalni gracze bez Vip'ów) mieli jakieś szanse na zdobycie itemów i c4.

Chciałbym chociaż spróbować ożywić ten serwer.

I chciałbym poprosić  o taką możliwość. Nawet mógłby wchodzić moderrator/admin dać mi rzeczy i ja bym tym wszystkim zarządzał.

 

                                                                                                                                                                  Nightmare z s1.hw69.pl ekipa [404]

 

Edited by Kostek
Link to comment

3 answers to this question

Recommended Posts

  • -1

Witam chcesz robić ewent to nazbieraj rzeczy i rób ewent  po 2 nikt ci nie da  dostępu do respienia serwer jest ożywiony tylko teraz są wakacje i nikogo nie ma w domu ewenty które robi administracja hw69  robi na osobnym serwerze tak aby każdy miał szans to tyle od mnie mam nadzieje że każdy rozumie co chciałem przekazać :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
  • Create New...