Jump to content

BOJKA20

User
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About BOJKA20

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. BOJKA20

s5 [Odwołanie] BOJKA20

Wstawilem na fb na grupki taki post i na Steam zmienilem Avatar, moze taka reklama cos pomoze .
  2. BOJKA20

s5 [Odwołanie] BOJKA20

Miesiac juz miną
  3. BOJKA20

s5 [Odwołanie] BOJKA20

Twój Nick: @_BOYKA_@PL hw69.pl Id konta: 76561198363731927 Data/czas bana: 30.07.2019, po 22:00 Nick Moderatora: Dark Powód bana: Posiadanie wspomagaczy Uzasadnienie Tak miałem pobranego bodzia ale go nie używałem bo nawet mi nie działa przynajmniej tak myślałem. A wyszło że działo. Cheat bodzia został usunięty z komputera W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach wrzuciłem filmik reklamujący serwerownie. Jest na dzień dzisiejszy tam ponad 1k wyś
  4. Twój Nick: @_BOYKA_@PL hw69.pl Id konta: 76561198363731927 Data/czas bana: 30.07.2019, po 22:00 Nick Moderatora: Nie było napisane Powód bana: Nie było napisane Uzasadnienie: Witam grałem moze 3 minuty na serverze s8 , zbugowalem sie koło skały na respie i wywaliło mnie lekko w góre i ukazał mi sie komunikat o banie , moim zdaniem nic nie zrobilem, nie było to z mojej winy. Mam przegrane 1,200 godzin i nigdy nie miałem takiej sytuacji na s5. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach:
  5. BOJKA20

s5 Krótsze WIPE

Jeatwm na TAK !!!
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...