Jump to content

backstage_

User
  • Content Count

2
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About backstage_

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. backstage_

s1 [Odrzucone][Helper] backstage_

Nie zauważyłem tego, brałem ze stronki sid64. Już poprawiam EDIT: Poprawione.
  2. backstage_

s1 [Odrzucone][Helper] backstage_

Nick na forum: backstage_. Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Boteeek. SteamID: 76561198798183801 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Aktualnie prowadzę reaktywację klanu HEJT. Imię: Dawid Wiek: 17 *w kwietniu będę pełnoletni :)*. Mikrofon: Tak. Mutacja: Oczywiście. Znajomość regulaminu: 8/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Myślę że 3/4 godzinki dziennie, może więcej. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak. Coś o sobie: Pełniłem tutaj kiedyś rolę helpera, aczkolwiek nie długo. Wyleciałem z administracji przez to, że zachowałem się jak "gówniarz" i odwaliłem głupią i bezsensowną akcję której bardzo żałuję. To może teraz coś o mnie Uczęszczam do zaocznego liceum. Amatorsko gram w piłkę nożną i hobbistycznie ogrywam gierki na komputerze. Dlaczego Ty: Dlaczego ja...? Nie lubię odpowiadać na takie pytania, ale jeżeli muszę to może zacznę od tego, że chciałbym się zrehabilitować za moje wcześniejsze zachowanie (to już było z dobre 2/3 lata temu). I naprawić błędy jak i pokazać że można na mnie liczyć. Jestem opanowany i miły. I chcę dążyć do sprawiedliwości na serwerze.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...