Jump to content
  • 0
Zjavka

s1 Błąd nie wiem o co chodzi

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Łączysz się przez komendę connect s1.hw69.pl ?

• 0

Może dodawałeś jakieś regułki blokujące? Coś modyfikowałeś? Bo widzę, że dzisiaj grałeś u nas na s1. Jakieś szczegóły?

• 0

wyłączyłem gre chciałem włączyc po kilku godzinach i to wlasnie sie stalo

Reinstalowalem hurta 3x i nadal to samo

• 0

Nie jestem w stanie zresetować komputera jesli to pomoże  to dobrze jesli  nie będziemy kontynuować wątek

Edited by Zjavka

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By ciprok
      Nick na forum: ciprok  Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  ciprok hw69.pl SteamID:  76561198237803906  Klan/Ekipa w jakiej grasz:  PULS Imię: Paweł Wiek: 18 Mikrofon: Posiadam  Mutacja: Jest Znajomość regulaminu: 7/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Mogę poświęcić od 4-10h  dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie pełniłem takiej funkcji Coś o sobie:  Mam na imię Paweł, jestem z Małopolski grać w hurta zacząłem ok 1 rok temu dzięki przyjacielowi spodobała mi się gra i do teraz gram z fascynacją. Hurtworld stał się dla mnie grą nr 1 i nie przestaje w niego grać a pyzatym nie mam życia bo jestem informatykiem więc gram w hurta 😊 i nie  podaje się od razu . Dlaczego Ty: Jestem człowiekiem miłym. Lubię pomagać innym ludziom (nie tylko w grach ). Zawieram znajomości chętnie i chętnie rozmawiam z ludźmi na serwerze. Mam ponad 5+ w pełni znających mnie osób na serwerze po  prawie miesiącu gry. Oznacza to że jestem przyjacielski i pomocny dla każdego. Nie mam wrogów na serwerze. Nie przeklinam ani nie wyzywam. Gram na serwerze w każdej wolnej chwili  Deklaruję, że kiedy tylko będę miał czas chociaż na godzinę każdego dnia wejdę na serwer aby pomagać innym .  Chciałbym zostać helperem i pomagać ludziom na serwerze w każdej wolnej chwili
    • By szymcio24
      Rezerwacja klanu ☆STAL★
    • By szymcio24
      Nick na forum: szymcio24 {Chuck} Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  Chuck SteamID: 76561198977253174 Klan/Ekipa w jakiej grasz: ☆STAL★ Imię: Szymon Wiek: 18 Mikrofon: tak Mutacja: tak Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: Znana cała mapa 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Zależy jaki dzień 9h na dzień spokojnie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Na ten czas nie Coś o sobie: Lubie grać w piłke , wysoki , lubię zwierzęta ,  pomocny , nastawiony do ludzi , towarzyski ,  nie nudzący Dlaczego Ty: rzadko sie zdarza że helper wejdzie zagrac na s1 , lubie pomagać ludzią 
    • By NoWay
      Nick na forum: NoWay Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ✯TWT✯NoWay hw69.pl SteamID:76561198803832664 Imię: Alan Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Mam bardzo dużo wolnego czasu, w weekendy gram przewaznie całą noc a w tygodniu po 5-8h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Niestety nie, ale mam nadzieje ze teraz bede mial taka okazje  Coś o sobie: Z reguły jestem przyjaznym czlowiekiem dla otoczenia a zarazem konsekwentnym.Pochodze z województwa Lubelskiego.Moim hobby jest granie w gry komputerowe. Dlaczego Ty: Spędzam bardzo duzo czasu na tym serwerze i widze, że helperow jest malo i nie zawsze sa aktywni wiec chcialbym pomoc.
    • By Bodzius
      Nick na forum: Bodzius (hw69.pl) Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Bodzius (hw69.pl) SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198962458230/ Klan/Ekipa w jakiej grasz: Nie posiadam Imię: Patryk Wiek: 16 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Tak Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 4-6h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Cześć nazywam się Patryk mam 16 lat.Lubie pełnić funkcje pomocnik, jestem miły przyjazny. Dlaczego Ty: Ja dlatego że jestem uczciwy przyjazny dla otoczenia (nawet jak ktoś używa wulgaryzmów).Nie jestem obojętny, rozsądnie rozpatruje spory. (I to chyba wszystko) Jak cos po prawie swoje zachowanie jak jest złe
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...