Jump to content
  • 0
Morgoth782

legacy (v1) Automatyczne bany za wulgaryzmy?

Question

Witam, czy nie dobrym pomysłem było by wprowadzenie w grze automatycznego banowania za wulgaryzmy?

Ktoś napisze coś wulgarnego to dostanie mute na 30 min, napisze kolejny raz to na 1h a kolejny na 1 dzień :D Nie koniecznie akurat na tyle min/h ale no wtedy nie trzeba było by czekać na kogoś z administracji żeby uciszyć takiego gracza.

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Zawsze można zrobić ss i złożyć skargę na gracza lub wysłać w wiadomości na forum do Helpera/moda. Według mnie jest to bez sensu bo po to są Helperzy na danych serwerach. 

• 0
W dniu 31.01.2020 o 15:34, Morgoth782 napisał:

czy nie dobrym pomysłem było by wprowadzenie w grze automatycznego banowania za wulgaryzmy?

Było u nas coś działającego na podobnej zasadzie, wulgaryzmy były po prostu zamieniane na *** albo usuwane. Pomyśl chwilę nad tym co napisałeś i zgadnij dlaczego zostało to wycofane jako nieskuteczne?

• 0

37 minut temu, Morgoth782 napisał:

No tak ale dodać nie zaszkodzi :) Czasami ktoś napisze bo nie wie że z automatu bany ;D

Bany może i nie ale mute'y JAK JUŻ

• 0
W dniu 3.02.2020 o 20:21, Morgoth782 napisał:

Czasami ktoś napisze bo nie wie że z automatu bany ;D

Jak już raz zobaczy to później by wstawiał spację lub jakoś inaczej omijał taki plugin

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By aquapijana
      Po wczytywanie hurtworld wyskakuje czarny ekran i się cos ładuje a nagle samo od siebie się wyłącza.
      Proszę o szybką pomoc
    • By Tajson
      Cześć!
      Przychodzę Do was z propozycją taka żeby zwiększyć drop na serwerach ponieważ w nazwie jest x5 A dropi jak x1.5 A na x15 jak trochę lepiej niż x5 więc nie ma sensu dawać takich nazw skoro nie ma takiego dropu
      Mam nadzieję że drop zostanie zwiększony 
    • By Morgoth782
      Witam, mam taki pomysł aby zredukować liczbę serwerów non steam .

s6  x1000 - Gra tam max 10 osób, więc serwer najgorszy według ilości graczy. Całkowicie bym proponował go wyłączyć.

s8 x15 - Tutaj akurat gra więcej ludzi jedynie w trakcie wipe a później każdy ucieka. Lecz ten serwer bym zostawił z powodu aby był jakiś na którym można w dzień wipa szybko zdobyć materiały postrzelać i na drugi dzień dalej wrócić sobie grać na inny serwer ;d

s1 x5 i s5 x3 - Te dwa serwery bym najlepiej połączył i zrobił jeden ! Z dropem x4 i tyle A wipe bym zmienił na 2 tyg. (oczywiście zmienić vip bo to co on daje odpycha większość graczy no i oczywiście TP)

ps. Widziałem temat o zmianie vip gdyż dodaje on zbyt dużo. Najlepsze  przedmioty za wydane pieniądze? Przecież to dlatego gra tu tak mało osób. A żaden admini się nie wypowiada na ten temat tylko siedzą cicho jakby tematu nie było...
    • By Morgoth782
      Witam, gram od kilku dni na różnych serwerach hw69 i gdy czasami patrze na czat to aż oczy bolą...
      Gracze się wyzywają od najgorszych, do tego wyzywają rodziców innych nie znając ich. Trochę tego nie rozumie ;/ 

I co? Admini/Moderatorzy dają im mute na 1h... Gram tu około tygodnia i już zauważyłem (wy najwyraźniej nie) że to g**** daje !
      Wracają za 1h i jest to samo !

Co proponuje?
      WYZWISKA/ OBRAZY na czacie MUTE na 1 dzień a jak się okaże że ktoś wstawi ss-a z obrazami a ta osoba miała już mute na 1 dzień to dać mu na 3 DNI ! A później na tydzień !!!
      Jak by już wrócił po tygodniu i dalej wyzywał to chyba najlepiej mu dać PERMA na wejście na serwer dla jego własnego dobra gdyż taka osoba powinna iść do psychologa a nie grać w gry.

Co sądzicie?

ps. W sumie pytanie "co sądzicie" jest chyba nie potrzebne bo jak ktoś napisze że jest na "NIE" to znaczy że sam ma jakieś problemy z własną psychiką i lubi obrażać.
    • By Graczykgra
      Witam wczoraj wyszedłem z gry i gdy dziś wszedłem do hurtwrold to żadne serwery mi się nie pokazywali a gdy wpisywałem connect to pisało że połączenie nie udane próbowałem odinstalować i zainstalować ale to nie działa
      Proszę o  pomoc
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...