Jump to content

antoniusz09

User
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About antoniusz09

• Rank
    Nowy

Hurtworld

• Nick w grze
    eVr
  • Czas gry
    4500
  1. antoniusz09

s12 [Odrzucone]s12 eVr' Ban za nic?

W blokadzie nałożonej na wejście serwera jest opisane "Wykorzystywanie błędów gry" jak widać na screenie, to, że pisałem co pisałem nie jest wystarczającym dowodem z pewnością dla was, żebyście w tu uwierzyli. Radziłbym jednak sprawdzenie home'ow, autoryzacji w totemach, i się przekonacie. Chciałbym jeszcze spytać w jakim celu była "prowokacja" waszego helpera w moją stronę, który to był ciekawy tych oto bugów. @!Dark! według waszej administracji (nie wiem kto konkretnie puścił blokadę) złamałem tą zasadę z regulaminu : "§4. Zakaz wykorzystywania bugów gry i pomocy w bugowaniu." Waszym jedynym dowodem na to, jest to co pisałem na czacie, czy jest to aby dowód który utwierdza Cię w 100% do powodu mojego bana?
  2. antoniusz09

Czy to, że znam przekonuje Cię do tego, że je używam, i właśnie użyłem ich na waszym serwerze? Nie macie nawet dowodów do bana bo daliście go tylko przez to co pisałem na czacie. Zostałem niesłusznie zbanowany, bo nie widziałem w regulaminie czatu zakazu pisania o czymś takim, a wciąż nikt mi owych dowodów o wykorzystywaniu błędów gry w moim wykonaniu nie pokazał.
  3. antoniusz09

Dzieki za przeniesienie, ale wszystko jest opisane tak jak powinno glupia sytuacja no ale coz, skoro administracja sie nie stosuje swojego wlasnego regulaminu to nic nie poradze, co to za sens wbic w pierwszy dzien chwile pograc pozbierac a na drugi dzien byc zbanowanym za nic XD
  4. Cześć, jak w temacie najprawdopodobniej zostałem zbanowany na serwerze s12 dosłownie za nic. Blokada konta jest na 20 dni za "wykorzystywanie błędów" Przejde do sedna i powiem jak było, pisałem na czacie, że znam bugi jak mieć baze w wodzie i zglitchować się pod hangary, napisał do mnie sam helper Kampai z prośbą czy podam owe sposoby, ale tego nie zrobiłem, chwaliłem się także na czacie, że mam baze w wodzie a owej nie miałem i nie mam, także wychodzę z pytaniem tutaj za co dostałem blokade ? Nick w grze : eVr' - Proszę o pozytywne rozpatrzenie tego wątku i odblokowanie dostępu na serwer, i na przyszłość zalecam dokładne sprawdzanie baz! pozdro // edit Tutaj dodaje jeszcze screen rozmowy z helperem tego serwera Kampai który tłumaczy, że chęć poznania owych sposobów to prowokacja, nie wiadomo w jakim celu, także jestem pewien, że nic nie było sprawdzane a ban poleciał od razu bezpodstawnie ; )
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...