Jump to content
  • 0
NeverR

s2 [Ankieta] Czas trwania WIPE na s2 classic

[Ankieta] Czas trwania WIPE na s2 classic  

19 members have voted

1. 1. Czas trwania WIPE na s2 classic

• Zmniejszyc do 2 tygodni
    • Zrobić infinity wipe jak na s5 tylko ze claccis (zostawic tylko meteory)
    • Pozostawić bez zmian czyli WIPE co miesiąc
    • Zmniejszyć do 1 tygodnia

Question

Chciałbym zrobić coś z ta s2 żeby ktos tam grał, wydaje mi sie, że starzy gracze z infinitek na officialu poszli by grac na tej s2 ;d Ewetualnie zrobić wipe co 2 tygodnie bo miesiać ewidentnie za długo ;d

• Like 1

16 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Dodałem jeszcze w ankiecie opcję wipe bez zmian i wipe co tydzień, bo tu jak zwykle robienie ankiety tylko pod swoją teorię.

+ multikonto

• 0

Według mnie 2 tygodnie to najlepsza opcja czyli wipe w ten piątek ❤️

oczywiscie jezeli da radę bo zaraz bęzie że chcę pod siebie robic serwer ci co chcieli miesiąc i tak za tydzien juz nie bedą grać :))))))))

Edited by Sevi2000
  • Do not like it 2

• 0
5 minut temu, Sevi2000 napisał:

Według mnie 2 tygodnie to najlepsza opcja czyli wipe w ten piątek

Nigdy ankieta nie dotyczy bieżącego wipe tylko następnych, bo głosowano by za krótszym wipe, tylko po to, aby aktualny zakończyć szybciej. Ten i tak będzie trwał miesiąc.

• 0

Dobra Dark takie smieszne mialo byc smieszne moze byc i infinty dla mnie ja bede robił i tka kazdemu wipe :)

• Do not like it 1

• 0
W dniu ‎06‎.‎05‎.‎2019 o 17:47, Sevi2000 napisał:

Dobra Dark takie smieszne mialo byc smieszne moze byc i infinty dla mnie ja bede robił i tka kazdemu wipe :)

Kim ty jesteś?xDDDD

• Like 1

• 0

Ja jestem normalnym człowiekiem mam normalne codzienne życie nie tak jak ty 24h na dobe przed pc pewnie pingli to juz 10 para no i tyle w temacie ez wipe again.

Edited by Sevi2000
  • Do not like it 1

• 0

Odpuscilem nie mialem czasu nawet mi sie nie chcialo dokladac burka mordo baze wydymilo zobaczymy dziisaj jaki jestes wysoki :)

• 0

Haha 100000iq brawo za wipe w poniedziałek na cllasicu z 30 gracyz po wipe zrobilo sie 10 a dzisiaj juz 3 xD

Na tygodniu sie gra na x5 x10 x1000 a classik x5 w piatki a lclassici w poniedizalki +10

• 0

I jeszcze jedno wygrała ankieta chyba ze wipe co 2 tygodnie a nie co tydzien przeciez wyraznie widac ze gosc o nicku Neveryo glosowal na 2 kotnach na jedno beka z was wszystkich XD

• Like 1

• 0

Prosił bym o wydłużenie obecnego wipe do następnego piątku bądz najbliższego i potem robić wipe co 2 tygodnie i żeby były one w piątki bo wipe przez tydzień nie ma najmniejszego sensu bytu ponieważ gracze piszą że nie zdarzą się rozwinąć a tu znów jest wipe a czemu wipe w piątek temu iż wtedy gra najwięcej osób.  

• 0
15 minut temu, Anakin napisał:

Prosił bym o wydłużenie obecnego wipe do następnego piątku bądz najbliższego

A czy pisząc post spojrzałeś chociaż, że te WIPE ustalone jest na ponad 2,5 tygodnia?

• 0
16 minut temu, !Dark! napisał:

A czy pisząc post spojrzałeś chociaż, że te WIPE ustalone jest na ponad 2,5 tygodnia?

Nie można było tak od razu?

• Do not like it 1

• 0
35 minut temu, Anakin napisał:

Nie można było tak od razu?

Jakie "tak od razu"? jak 2 tygodniowe było od zawsze z mizernym skutkiem? a przez ostatnie 2 miesiące różne inne próby:

https://forum.hw69.pl/ankieta-przedłużenie-wipe-na-s2-classic-t3196/?page=0#comment-17133

https://forum.hw69.pl/przyjęteankieta-częściej-wipe-na-s2-2-tygodnie-1-tydzień-t2995/

a w tym temacie jeszcze do kompletu infinity. Na razie pozostanie ~2-3 tygodnie (pierwszy i trzeci piątek każdego miesiąca).

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Morgoth782
      Witam, szukam serwera na którym gracze VIP nie mają aż takiej dużej przewagi na początku jak ci co nie wydają kasy. Trochę to głupota Wydać na VIP i grać na serwerach pirackich bo gry się nie kupiło.
      Serwer powinien być 1x aby nie było za łatwo. No i żeby była w miarę ogarnięta administracja. Ostatnio grałem na s1 ale to nie ma sensu. Codziennie ktoś rozwala bazę... Żeby jeszcze  ogarnęli że nic w tej bazie nie ma i odeszli. Ale nie ! Wszystko wykasują chociaż cała baza z kamienia który się na ziemie wywala bo każdy ma go bardzo dużo. Gracze to kretyni którzy rajdują tylko w nocy bo cioty boją się że w dzień ich zabiją! Czy istnieje taki serwer? Czy lepiej kupić grę i grać na serwach normalnych .

ps. Czy ten serwer działa?
      connect s2.hw69.pl            - x1          CLASSIC

• By RAGEQUITER
      Siema kiedy bedzie powrót najlepszego classica?
    • By Sir_LisU
      Nick na forum: Sir_LisU Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ✫Sir_LisU✫ SteamID:  76561198167687420 Imię: Konrad Wiek: 20 Mikrofon:  Posiadam Mutacja:  Posiadam Znajomość regulaminu: Znam dobrze Znajomość gry:  Jestem graczem Hurta od dłuższego czasu łącznie na oficialu i nonsteam ponad 1,7k+ godzin około. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: W tygodniu (szkolnym) około 3-5h w czasie wolnym jak nie mam żadnych planów to około 8-10 albo i więcej    Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie e , chciałbym spróbować swoich sił jako helper  Coś o sobie: Jestem uczniem technikum kierunek IT, ponadto jestem kulturalnym, kreatywnym, charyzmatycznym, komunikatywnym i etc chłopakiem. Mam wiele pasji, zainteresowań, a jedną z nich jest miłość do grania w gry mp. Lubie poznawać nowe osoby w grach i nie tylko staram się być osoba towarzyską ale też nie taką która udaje kogoś kim nie jest, cenię sobie szczerość i bycie sobą. Dlaczego Ty: Jestem osobą kulturalną, dojrzałą, odpowiedzialny oraz poświęcam dziennie sporo aktywnego czasu na serwerze.
      Zgóry dziękuję za rozpatrzenia mojego podania i czekam na rezultaty  
      ~Sir_LisU
    • By Sevi2000
      Nick na forum:  Sevi2000 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  Sevi SteamID: 76561198399647306 Imię:  Patryk Wiek:  19 Mikrofon:  Tak Mutacja:  Tak Znajomość regulaminu: 8/10 Znajomość gry:  10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  poświęcam dużo czasu grze od 4 do 6 godzin dziennie. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie Coś o sobie: Mam nadzieję że był bym dobrym Helperem. Niestety może opini dobrej nie mam na serwerze s2 iż gdyż ponieważ w HW mam prawie 5k godzin. Opinie mam pół na pół bo sa gracze którzy za mną stoja i ci którzy wyzywają. Nie rozumiem po co przychodzic na classica nie umiejąc strzelać z łuku wiadome jest to że majac klitke na polance będę wszystkich bił bo mi przynoszą pod baze itemy. No to krótko Jestem Patryk mieszkaw w Stalowej Woli w woj. Podkarpackim interesuję sie pływaniem sztukami walki, i pasją do motocykli. Dlaczego Ty:  Mam nadzieję że sprawdzę sie w roli Helpera i będę robił to co do mnie należy gdyż jestem stanowczy.
    • By Sevi2000
      Witam wszystkich bardzo serdecznie według mnie serwer s2 ma zbyt wiele ułatwień i nie rozumiem czego wipe jest co miesiąc. Według mnie najlepiej by było jeśli wipe był by co 2 tygodnie w piątek. CI którzy głosowali na forum za wipem co miesiac stracili juz swoje bazy i stwierdzili ze nie będą grać. Według mnie meteor jeszcze ujdzie może zostaćale te expy podwojne skoki dla mnie jest za dużo ułatwień wolał bym żeby był to normalny classic z metorem gdzie wipe by sie odbywał częsciej niz co miesiac poniewaz sa tacy ludzie ze jak straca swoje bazy wychdza i wracaja dopiero za miesiąc czyli wipe i tak trwa max tydzien. Więc według mnie miesiąc to jest poprostu zła opcja i ulapszanie tego serwera no  i roll i tak ten roll nic nie daje może zostac ale wolał bym żeby to był trudny classic a nie jak prawie x3 z góry dziękuję z wyrozumiałość pozdrawiam gracza Sir Lisu który stara sie o wipe co miesiac a gfdy straci swoja bazę po 2 dni po wipe nie gra
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...