Jump to content

Aleksi1305

User
  • Content Count

7
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Aleksi1305

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    LiNkImAsTeR
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    5000h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Aleksi1305

s6 [Przyjęte][Odwołanie] misi3k^^

nie mam pojęcia jak tworzyć reklamy jak już wspomniałam zrobiłam ten filmik moge go udostępniać i jeszcze mam paru znajomych którzy mogli by potwierdzić że polecam tą grę.Jak mnie odbanujecie moge obiecywać że nie będe używała jakich kolwiek wspomagaczy.
  2. Aleksi1305

Nie tylko na instsgramie muszę udostępniać. Pomimo to i tak polecam wielu osobą tą grę miło by było pograć znowu 🙂
  3. Aleksi1305

Już zrobiłam czy to coś pomogło na mojego UB?
  4. Aleksi1305

Ile mam czasu na zrobienie tego?
  5. Aleksi1305

Zdaje sobie z tego sprawę Można jeszcze coś zrobić by dostać UB?
  6. Aleksi1305

Emm czyli?
  7. nick:misi3k^^ id konta: 76561198879018867 data nadania bana: około półtora roku temu Serwery na których jest ban:s6,s1, s8 czas jaki został: perm /: nick moderatora: nie pamiętam powód bana: aim/bodzio/czitowanie uzasadnienie: myślę że przez ten rok myślałam nad tym (czitowaniem) i zdałam sobie sprawe że nie ma to sensu i że dalej chciała bym grać na serwerowni hw69.pl ponieważ jest to bardzo fajna gierka pozdarwiam 🙂 W ramach zadość uczynienia zrobiłam krótki filmik: Starałam się /: Pomimo tego krótkiego filmiku staram się jak najbardziej promować serwerownie hw69 oraz polecać znajomym
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...