Jump to content

AdriaN0N

Helper HW
  • Content Count

15
  • Last visited

Community Reputation

9 Neutralny

About AdriaN0N

• Rank
    [ Helper S5 & S6 ]

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. AdriaN0N

s6 [Odrzucone][HELPER] Veromen

B.Dobra znajomość gry, spora aktywność, jedynie do czego można się przyczepić to znajomość regulaminu! Jestem na Tak!
  2. AdriaN0N

Rezerwacja Klanu

Klan: KIDS Założyciel: AdriaN0N Zastępca: Rudziak
  3. 1] Ten serwer miałby zjednoczyć wszystkich "starych wyjadaczy" gry a nie zwoływanie społeczność z s5 na zmianę serwera. 2] Tak jak w punkcie 1] Serwer Classic ma być "Innym Światem", nowym serwerem dla starszych graczy a nie "konkurencją" dla serwera s5. 3] Moim zdaniem, celem Serwera Classic jest zwołanie większego nowego grona osób podczas wipe'u a nie dzielenie go pomiędzy s5 a classic.
  4. AdriaN0N

s6 [Przyjęte][Helper] AdriaN0N

Nie pamiętasz ich bo nie było takiej sytuacji.
  5. AdriaN0N

@marszol Zobacz ile Drzyzu był aktywny. Całymi DNIAMI i NOCAMI, cały czas schodził na cp nie miał czasu razem z nami pograć.
  6. AdriaN0N

Na czacie w grze "V" NIGDY ALE TO NIGDY NIE OBRAŻAŁEM ŻADNEGO GRACZA. Są to zwykłe oszczerstwa w moją stronę.
  7. AdriaN0N

Widziałeś całą sytuację co się działo? Czy od kogoś dostałeś screena? Bo to że helper upomina kogoś 13razy ktoś przeklina, (często) nie zwraca na to uwagi myślisz, że jest to ok? Zwłaszcza że Macuk wbijał na jakąś godzinę i wychodził z serwera. Nie lubię jak ktoś NAGMINNIE PRZEKLINA a helper w kółko pisze 1 ostrzeżenie A jak mu powiedziałem o co chodzi to od razu mutował.
  8. Mam propozycję na nowy serwer CLASSIC x1 Drop (tak jak na official'ach). Meteory byłyby co godzinę posiadałyby mało itemów (np. 20bursztynu,50tłuszczu i po 30 kolorków) Albinosy co 6h (z takim dropem jak na s5). TP - BRAK HOME - BRAK Wipe - Byłyby co 3tygodnie w każdy Piątek o 18. Jeden KIT na wipe: Krzemienna Siekiera, Kamienny Kilof, Włócznia. Roll Fart - Dla urozmaicenia rozgrywki i rywalizacji (co 30min) Myślę, że na serwerze grali by sami gracze z doświadczeniem, którym brakuje Official'nych serwerów i magicznej liczby 60/60 w 2 tygodniu wipe.
  9. Nick na forum: AdriaN0N Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: AdriaN0N Hw69.pl SteamID: 76561198196957933 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Ekipa składająca się z 3 graczy Imię: Adrian Wiek: 16 Mikrofon: Posiadam, W 100% Sprawny Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: 11/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5/6 godzin (Zdarza się o WIELE więcej)😅 Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: W Hurtworld nie miałem okazji, ale w takich grach jak: Cs:Go, Minecraft zdarzało się być właścicielem Coś o sobie: Nie popełniam błędów językowych/ortograficznych, Chodzę do Technikum, Lubię skakać na rowerze Dlaczego Ty: Myślę, że nadawałbym się na Helpera ponieważ mam duży staż na tego typu stanowiskach Lubię mieć satysfakcję z pomagania innym. Jestem osobą uczciwą, pomagającą czasami wybuchową i nie pozwalającą wejść sobie na głowę przez innych graczy
  10. Moim zdaniem inicjatywy z zrobieniem wcześniejszego wipe'a powinny być wstawiane co najmniej 3 dni wcześniej i potwierdzane za większością głosów, gdzie administracja ogłaszałaby to na czacie , że wipe jest przesunięty. Robienie wipe'a na ostatnią chwilę nie ma sensu ze względu na NIEDOINFORMOWANYCH graczy. Jestem na NIE.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...