Jump to content

adeqLOL

User
  • Content Count

6
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About adeqLOL

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    adeqLOL
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    ze 100h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Nick na forum: adeqLOL Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: adeqLOL (gram na nim cały czas) SteamID: 76561199004324894 Klan/Ekipa w jakiej grasz: ostatnio FURY (teraz bardziej solo) Imię: Adrian Wiek: 16 Mikrofon: Tak Mutacja: W trakcie Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: Bardzo duża ze względu na to że wróciłem 2 miesiące temu i gram min. 5h dziennie. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: W tygodniu od 5 nawet do 10h a w weekendy zazwyczaj ok. 15h, również nockami Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie, ale w RUST kiedyś tak. Natomiast w Hurtworld byłby to mój pierwszy i mam nadzieję nie ostatni raz. Coś o sobie: Mam na imię Adrian i mieszkam nie daleko od Warszawy, mam 16 lat i chodzę do liceum (mat-fiz :D) nie będę oszukiwał że jestem bardzo kulturalny, jeżeli coś mi nie wyjdzie to muszę sobie przeklnąć raz czy dwa. Dlaczego Ty: Jestem tzw. no-life i siedzę na serwerze dziennie około 8 nawet 14h, czasami gdy nie ma jedynego Admina Mateo na s8 jest po prostu chaos, albo ktoś wyzywa się po rodzicach lub lata se na auto bh, więc myślę że 2 adminów w zupełności wystarczy aby ogarnąć ład i porządek na serwerze. Oraz chciałbym obiecać że gdy będę miał range Helpera na serwerze, postaram się używanie wulgaryzmów zmniejszyć do minimum. ***piszę te podanie dokładnie po 9 dniach od poprzedniego wcześniej nie zostałem przyjęty na tą range 2 admina na s8, lecz wiem że to była tylko i wyłącznie moja wina***
  2. adeqLOL

s1 [Odrzucone][Helper] ♛fєѕт♛ Ramsio

Ja tam jestem zdecydowanie na TAK + Dużo gra + Nie przeklina (bynajmniej na czacie + Wiek (dojrzałość)
  3. adeqLOL

s8 [Odrzucone][Helper] adeqLOL

Nie pomyślałem przed tym jak go lekko oszukałem ale co najważniejsze przeprosiłem i oddałem itemy Więc napisze podanie za 2-3 tygodnie. Bardzo mi na tym zależy ponieważ Mateo nie siedzi na serwerze 24/7 a 1 admin to troche za mało jak na taki serwer.
  4. Nick na forum: adeqLOL Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: adeqLOL (gram na nim cały czas) SteamID: 76561199004324894 Klan/Ekipa w jakiej grasz: FURY Imię: Adrian Wiek: 16 Mikrofon: Tak Mutacja: W trakcie Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: Według mnie o grze mam bardzo dużą wiedzę chodz zacząłem około miesiąca temu Czas jaki możesz poświecić serwerowi: W tygodniu od 5 nawet do 10h a w weekendy zazwyczaj ok. 15h (również nocami) Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie, ale w RUST kiedyś tak. Natomiast w Hurtworld byłby to mój pierwszy raz. Coś o sobie: Mam na imię Adrian i mieszkam nie daleko od Warszawy, mam 16 lat i chodzę do liceum (mat-fiz :D) nie będę oszukiwał że jestem bardzo kulturalny, jeżeli coś mi nie wyjdzie to muszę sobie przeklnąć raz czy dwa. Dlaczego Ty: Jestem tzw. no-life i siedzę na serwerze dziennie około 8 nawet 14h, czasami gdy nie ma jedynego Admina Mateo na s8 jest po prostu chaos, albo ktoś wyzywa się po rodzicach lub lata se na auto bh, więc myślę że 2 adminów w zupełności wystarczy aby ogarnąć ład i porządek na serwerze. Oraz chciałbym obiecać że gdy będę miał range Helpera na serwerze, postaram się nie używać wulgaryzmów.
  5. adeqLOL

s8 [Propozycja] deto

Dracarys 80 deto ty wiesz o czym ty piszesz??
  6. Jako że na serwerach ludzie sprzedają, wymieniają i oddają różnorodne itemy, daje propozycje aby wgrać na serwer np. s8 plugin o nazwie "SafeTrade'' pomagający w szybkich wymianach.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...