Jump to content

aaaaaa

User
  • Content Count

3
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About aaaaaa

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. aaaaaa

s8 [Odrzucone] [Odwołanie] aaaaaa

Co mam nowego napisać? Mam sobie wymyślić nową historie i ją przedstawić? Nic się nie zmieniło to nie widzę sensu pisania nowego odwołania.
  2. Twój Nick: aaaaaaaa Id konta: 76561198400169977 Data/czas bana: 15.08.2019, godzina +- trzynasta, ban 999dni Nick Moderatora: Dracarys Powód bana: Zostałem wezwany na serwerowego teamspeaka w celu sprawdzenia, odmówiłem. Uzasadnienie: Zacznę od przedstawienia całej sytuacji, a więc biegałem po jesieni szukając nowej skały do wybudowania się na po wipe, ostatecznie nic nie znalazłem i dobiegłem pod magazyn, który był obudowany murami.Mury zbyt wysokie nie są, więc dostałem się do środka i oglądałem jak ta miejscówka jest zabudowana.Pytałem na chacie komu się chciało budować przesuwanymi ściankami na serwerze x15 i wtedy zostałem wezwany na teamspeaka.Na teamspeaka nie wszedłem z powodu braku konkretnego powodu dlaczego miałbym być sprawdzany, więc odmówiłem.Zabiłem tylko jedną osobę z przestępcą ''pan policjant'', no jak dla mnie po prostu nie mogłem być podejrzewany o żadne wspomagacze typu aim, esp.Prosiłbym chociaż o znaczne skrócenie bana bo 999 dni to jednak wiele o wiele za dużo w moim przypadku🙂. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Brak Miałem napisać za tydzień, a więc pisze🙂
  3. Twój Nick: aaaaaaaa Id konta: 76561198400169977 Data/czas bana: 15.08.2019, godzina +- trzynasta, ban 999dni Nick Moderatora: Dracarys Powód bana: Zostałem wezwany na serwerowego teamspeaka w celu sprawdzenia, odmówiłem. Uzasadnienie: Zacznę od przedstawienia całej sytuacji, a więc biegałem po jesieni szukając nowej skały do wybudowania się na po wipe, ostatecznie nic nie znalazłem i dobiegłem pod magazyn, który był obudowany murami.Mury zbyt wysokie nie są, więc dostałem się do środka i oglądałem jak ta miejscówka jest zabudowana.Pytałem na chacie komu się chciało budować przesuwanymi ściankami na serwerze x15 i wtedy zostałem wezwany na teamspeaka.Na teamspeaka nie wszedłem z powodu braku konkretnego powodu dlaczego miałbym być sprawdzany, więc odmówiłem.Zabiłem tylko jedną osobę z przestępcą ''pan policjant'', no jak dla mnie po prostu nie mogłem być podejrzewany o żadne wspomagacze typu aim, esp.Prosiłbym chociaż o znaczne skrócenie bana bo 999 dni to jednak wiele o wiele za dużo w moim przypadku🙂. W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: Brak
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...