Jump to content

858.Kodi

Pener
  • Content Count

118
  • Last visited

• Days Won

8

858.Kodi last won the day on December 7 2021

858.Kodi had the most liked content!

Community Reputation

45 Dobry

1 Follower

About 858.Kodi

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    858.Kodi
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    5500h

Kontakt

• Discord
    858.Kodi#7658
  • Inne
    Gdzie opór miernoto?

Recent Profile Visitors

1,908 profile views
  1. Duży pieniądz lubi cisze, szczekasz a wszystko w kredycie
  2. Troche luźniejszy tydzień rajdy, rajdy i jeszcze raz rajdy na x1000 (Jedyny main jaki został to naszego sąsiada na blantach XD)
  3. Twój nick / imię: 858.Kodi Wiek: 19 Rodzaj współpracy: Filmy na kanale youtube Ile czasu zajmujesz powyższym: tyle ile gram czyli przez ostatnie 2tygodnie 106,2h Czy już w ten sposób współpracowałeś: nie Linki do materiałów: https://www.youtube.com/channel/UCZKdcRTQjfhF0Ww519kmBXQ Coś o sobie: Wybitny, zabawny, inteligentny, pracowity człowiek o własnych zasadach Dlaczego Ty: Dlaczego ja to leci w tv na dwójce o 14:00. Aczkolwiek nadaje się na to stanowisko ze względu rozwijającej się serwerowni co powoduje we mnie jak i innych graczach chęć do coraz większej poświęcenia uwagi dla serwera przez co wzrasta zainteresowanie graczami (takimi jak ja). No i wiadomo nie ma takiego drugiego jak mnie 😛 Pozdrawiam
  4. Polecam nauczyć się czytania ze zrozumieniem bo jest jasno napisane ,,3rajdy na bazy i odrodzenióweczki bst i 4fun"
  5. Odcineczek z rajdu ONLINE na ekipe CRIP oraz 3rajdy na bazy i odrodzenióweczki bst i 4fun (Polecam zobaczyć w ile osób grają bst i 4funy bo to troche śmieszne przy tym co osiągają na serwerze)
  6. Świzdu Gwizdu,Świzdu Gwizdu 50c4 poszło w....
  7. Śmiechu warte i dla śmiechu wrzucone XD
  8. Pozdrowienia dla Dezika, który wszedł na serwer wyzywał nas po czym jak przyjechał na reda to przegrał 1vs1 do zera, niezły z niego zawodnik 🤡
  9. 858.Kodi

Fragmovie YesU

Fajne chłopaki w tym fiat
  10. Pozdro również, trzymajcie się sztywno.
  11. 858.Kodi

KOLEJNY RAJD NA EKIPE TWP

W wakacje napewno wpadniemy
  12. Ekipa TWP wylatuje z serwera, EZ
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...