Jump to content
L3go

馃徆 #8 Hurtworld PVP Montage-Only Bow 馃徆

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By backstage_
      Nick na forum:聽 backstage_. Nick w grze pod jakim(i) gra艂e艣 u nas:聽 Boteeek. SteamID:聽76561198798183801 Klan/Ekipa w jakiej grasz:聽 Aktualnie prowadz臋 reaktywacj臋 klanu HEJT. Imi臋:聽 Dawid Wiek:聽 17 *w kwietniu b臋d臋 pe艂noletni :)*. Mikrofon:聽 Tak. Mutacja:聽 Oczywi艣cie.聽 Znajomo艣膰 regulaminu:聽 8/10 Znajomo艣膰 gry:聽 9/10 Czas jaki mo偶esz po艣wieci膰 serwerowi:聽 My艣l臋 偶e 3/4 godzinki dziennie, mo偶e wi臋cej. Czy pe艂ni艂e艣 kiedy艣 tak膮 funkcj臋:聽 Tak. Co艣 o sobie:聽 Pe艂ni艂em 聽tutaj kiedy艣 rol臋 helpera, aczkolwiek nie d艂ugo. Wylecia艂em z administracji przez to, 偶e zachowa艂em si臋 jak "g贸wniarz" i odwali艂em g艂upi膮 i bezsensown膮 akcj臋 kt贸rej bardzo 偶a艂uj臋. To mo偶e teraz co艣 o mnie 聽Ucz臋szczam do zaocznego liceum. Amatorsko gram w pi艂k臋 no偶n膮 i hobbistycznie ogrywam gierki na komputerze. Dlaczego Ty:聽 Dlaczego ja...? Nie lubi臋 odpowiada膰 na takie pytania, ale je偶eli musz臋 to mo偶e zaczn臋 od tego, 偶e chcia艂bym si臋 zrehabilitowa膰 za moje wcze艣niejsze zachowanie (to ju偶 by艂o z dobre 2/3 lata temu). I naprawi膰 b艂臋dy jak i pokaza膰 偶e mo偶na na mnie liczy膰. Jestem opanowany i mi艂y. I chc臋 d膮偶y膰 do sprawiedliwo艣ci na serwerze.
    • By yolo1337
      Nick na forum:聽 yolo1337 Nick w grze pod jakim(i) gra艂e艣 u nas:聽 yolo SteamID:聽76561198977559955 Klan/Ekipa w jakiej grasz:聽 muyn Imi臋: Kacper Wiek: 21 Mikrofon:聽 Jest Mutacja:聽 Jest Znajomo艣膰 regulaminu:聽 Znam Znajomo艣膰 gry: 7/10 Czas jaki mo偶esz po艣wieci膰 serwerowi:聽 To zale偶y od dnia. Przewa偶nie gram rano i wieczorem Czy pe艂ni艂e艣 kiedy艣 tak膮 funkcj臋: Nie Co艣 o sobie: Mam na imi臋 Kacper mam 21 lat. Interesuj臋 si臋 motoryzacj膮 oraz informatyka. Lubi臋 sobie pogra膰 w hw oraz cska. W wolnym czasie kt贸rego ostatnio jest sporo gram sobie na hw x5 Dlaczego Ty: Od d艂u偶szego czasu jest ma艂a aktywno艣膰 admin贸w czy te偶 helper贸w wi臋c my艣l臋 偶e zawsze si臋 przyda dodatkowa osoba do pilnowania serwera. Na pocz膮tek ogarn膮艂bym to co trzeba i pilnowa艂 kultury na czacie
    • By Nike1337
      Hej, przychodz臋聽 z pomys艂em/pro藕ba. Na rolle deto i drop z hangar贸w聽

Rolle na wszystkich serwerach V1

Wed艂ug mnie te rolle s膮聽do艣膰聽mocno ograniczone z powod贸w:
      -Przy wylosowaniu przez gracza聽 Jaki艣 item贸w typu "Green tshirt" jest to nie potrzebne聽
      Jestem za zmiana rolli na jakies potrzebniejsze itemy, lub zwi臋kszeniu聽% szans na itemy lepsze聽

Moja propozycja rolli:
      -c4聽 2%
      -deto聽 2%
      -Niebieskie 50聽聽 10%
      -zielone 50聽聽 10%
      -czerwone 50聽聽 10%
      -偶elazo 50聽聽 10%
      -Pompa聽聽5%聽聽聽
      -m4a4聽 5%聽聽
      -karabil 5%
      -pistolet5%
      -Kilof Niebieski聽 5%
      -Kilof zielony聽聽5%
      -Kilof czerwony聽聽5%
      -Z艂ota siekiera聽 5%
      -偶elazna siekiera聽 6%

Hangary na serwerach V1

Moim zdaniem na hangarach zbyt rzadko sie renderuj膮 wraki kangi/聽quada/auta

Deto na wszystkich serwerach V1

Moim zdaniem na serwerach jest zbyt ma艂y drop deto oraz deto powinno sie respawnic po 2 ;D

Pozdrawiam!!!

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, kt贸ra zosta艂a zrealizowana w nieco kresk贸wkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od pocz膮tku uruchomienia wczesnego dost臋pu. Poza nieco kresk贸wk膮 grafik膮 艣wiat Hurtworld jest 艣miertelnie powa偶ny. To gra, kt贸ra lubi kara膰 graczy za b艂臋dy i pomy艂ki, zw艂aszcza tych, kt贸rzy lubuj膮 si臋 w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywi艣cie walka o przetrwanie - musimy nie tylko uwa偶a膰 na drapie偶niki i innych graczy, ale przede wszystkim dba膰 o podstawowe potrzeby naszej postaci.

艢led藕 nas w social mediach

ZNAJD殴 NAS NA FACEBOOK

• Create New...